Liga Mistrzyń: Grupa Azoty Chemik Police - Imoco Volley Conegliano. Transmisja TV i stream online

Pora na kolejny mecz Grupy Azoty Chemika Police w siatkarskiej Lidze Mistrzyń. Naprzeciwko ekipy mistrza Polski stanie broniący tytułu najlepszej drużyny w Europie zespół Imoco Volley Conegliano. Transmisja meczu Grupa Azoty Chemik Police - Imoco Volley Conegliano w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Zmagania w trwającej edycji Ligi Mistrzyń rozpoczęły się dla policzanek udanie. W pokonanym polu zostawiły już ekipy Nyiregyhaza i ZOK Ub. W dwóch meczach podopieczne Jacka Nawrockiego straciły tylko jednego seta. Warto wspomnieć, że do czwartkowej rywalizacji przystąpią po ligowej porażce. Lepszy w starciu z Chemikiem okazał się BKS Bostik Bielsko-Biała.

Z kolei drużyna z Conegliano również wygrała oba pierwsze mecze w LM. Joanna Wołosz i spółka w jednym i drugim spotkaniu nie straciły seta. Warto dodać, że dla Polki będzie to powrót na "stare śmieci". Rozgrywająca występowała w barwach Chemika w latach 2015-2017.

Co ciekawe, spotkanie zostanie rozegrane w Szczecinie. Dla policzanek będzie to ostatni mecz w tym roku. Natomiast zawodniczki z Włoch mają przed sobą jeszcze jedno spotkanie ligowe.

Transmisja meczu Grupa Azoty Chemik Police - Imoco Volley Conegliano w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek o 17:50.