Piotr Lisek stanął na rękach w trakcie wywiadu (WIDEO)

Inne
Piotr Lisek stanął na rękach w trakcie wywiadu (WIDEO)
Fot. Polsat Sport
Piotr Lisek stanął na rękach w trakcie wywiadu.

Piotr Lisek skradł show podczas Gali Mistrzów Sportu i udzielił bardzo nietypowego wywiadu. Zanim olimpijczyk z Tokio odpowiedział na pierwsze pytanie, postanowił... stanąć na rękach. Pokaz umiejętności tyczkarza uchwyciły kamery Polsatu Sport.

Cała sytuacja miała miejsce w trakcie wywiadu Marty Ćwiertniewicz z Piotrem Liskiem. Lekkoatleta zdjął marynarkę, po czym stanął na rękach i odpowiedział na pytanie reporterki Polsatu Sport.


- Do góry nogami rozmawia się bardzo trudno. Nawet głos zmieniłem dla Was i dla widzów Polsatu - powiedział utrzymując trudną pozycję Lisek.


Dalsza część wywiadu przebiegła już w standardowej pozycji, a lekkoatleta odniósł się do swojej dyspozycji w tym sezonie.


- Jeśli chodzi o lekkoatletykę i o kolegów oraz koleżanki z bieżni jest świetnie i zazdroszczę im medali. Jeśli chodzi o moją skromną osobę, to walczę aby skakać nieco wyżej, ale myślę, że kibice zgodzą się ze mną, że liczyliśmy na więcej. Taki jest sport i gdyby medale były rozdane, to nie emocjonowalibyśmy się tym tak mocno - powiedział olimpijczyk z Tokio.


Wcześniej utalentowany tyczkarz pochwalił się także umiejętnością robienia salta na ściance dla fotoreporterów, więc naturalnie nasuwa się pytanie: co jeszcze w swoim repertuarze ma Piotr Lisek?


- Nic więcej nie umiem, więc to wszystko - śmiał się Lisek.

 


Cała rozmowa w materiale wideo.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie