To już pewne? Adam Nawałka coraz bliżej reprezentacji Polski

Piłka nożna
To już pewne? Adam Nawałka coraz bliżej reprezentacji Polski
fot. Cyfrasport
Adam Nawałka może lada dzień zostać ogłoszony selekcjonerem reprezentacji Polski

Adam Nawałka jest już bardzo blisko stanowiska selekcjonera reprezentacji Polski. Szkoleniowiec już dwukrotnie spotkał się z prezesem PZPN Cezarym Kuleszą. Do ustalenia zostały podobno tylko szczegóły kontraktu.

Od odejścia Paulo Sousy w mediach pojawiło się wiele nazwisk szkoleniowców, którzy mogli przejąć polską kadrę. W tym gronie znalazło się kilku polskich trenerów. Wskazywano na m.in. Michała Probierza, Czesława Michniewicza czy Macieja Skorżę.

 

Wśród możliwych następców Portugalczyka pojawiły się także zagraniczne nazwiska. Zainteresowani pracą z Biało-Czerwonymi byli m.in. Juergen Klinsmann, Fabio Cannavaro czy Andrea Pirlo. Mimo to jako największego faworyta do objęcia kadry wskazywano Nawałkę.

 

ZOBACZ TAKŻE: Dziekanowski mówi, co musi mieć nowy trener kadry i podaje dwa nazwiska

 

Wiadomo, że Kulesza już dwukrotnie spotkał się z byłym szkoleniowcem Lecha Poznań. Do pierwszej rozmowy doszło w czwartek wieczorem. Trener odwiedził jeszcze prezesa PZPN następnego dnia. Według doniesień Interii, Nawałka jest już prawie pewny przejęcia polskiej drużyny narodowej. Podobno do ustalenia zostały tylko szczegóły kontraktu.

 

Warto przypomnieć, że Kulesza w piątek miał spotkać się z jeszcze jednym kandydatem. Nie wiadomo, kto dokładnie ma pojawić się w gabinecie prezesa PZPN.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie