BBTS Bielsko-Biała – BKS Visła Proline Bydgoszcz. Transmisja i stream online

Siatkówka
BBTS Bielsko-Biała – BKS Visła Proline Bydgoszcz. Transmisja i stream online
fot. Cyfrasport

W spotkaniu 18. kolejki Tauron 1. Ligi siatkarzy BBTS podejmie we własnej hali BKS Visłę Proline. Będzie to hitowe starcie zaplecza PlusLigi, lider zmierzy się bowiem z trzecią drużyną w tabeli. Transmisja meczu BBTS Bielsko-Biała – BKS Visła Proline Bydgoszcz na Polsatsport.pl i Polsat Box Go.

BBTS Bielsko-Biała to lider Tauron 1. Ligi. Siatkarze tego klubu w 17 meczach wywalczyli 42 punkty (13 zwycięstw – 4 porażki). W swym ostatnim meczu ograli 3:0 SMS PZPS Spała. Nagrodę MVP otrzymał Bartosz Pietruczuk.

 

Zobacz także: Polski siatkarz nie zagra do końca sezonu!

 

BKS Visła Proline Bydgoszcz zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Ma na koncie 33 punkty (11 zwycięstw – 6 porażek). W poprzedniej kolejce przegrała u siebie 0:3 z MKS Będzin.


– Mając na uwadze fakt, że wszystkie dotychczasowe spotkania w ramach rozgrywek Tauron I Ligi, rozegrane w hali pod Dębowcem, zakończyły się zwycięstwem naszego zespołu chcemy, aby nasza passa została podtrzymana i po tym meczu. Drużyna z Bydgoszczy jest jednym z faworytów do awansu, stąd mamy świadomość, że nie będzie to łatwe spotkanie. Nie mamy wątpliwości, że nasi kibice będą stanowili nasz największy atut. Z tego miejsca chciałbym zaprosić na mecz wszystkich kibiców i miłośników siatkówki – powiedział dla strony internetowej BBTS libero Bartosz Fijałek.

 

W pierwszym meczu obu ekip (3. kolejka, 30 września) w tym sezonie BKS Visła Proline Bydgoszcz pokonała BBTS Bielsko-Biała 3:2 (17:15 w tie-breaku). Nagrodę dla najlepszego zawodnika (MVP) odebrał Michal Masny.

 

Transmisja meczu BBTS Bielsko-Biała – BKS Visła Proline Bydgoszcz w sobotę 15 stycznia o godzinie 17.00 na Polsatsport.pl i Polsat Box Go.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie