PlusLiga: Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów. Relacja i wynik na żywo

W jednym z dwóch zaplanowanych na niedzielę meczów w PlusLidze będziemy świadkami arcyciekawie zapowiadającej się konfrontacji Jastrzębskiego Węgla z Asseco Resovią Rzeszów. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Faworytami tego starcia są niewątpliwie gospodarze, którzy znajdują się w kapitalnej formie. Dowód? Dziesięć ostatnich meczów to nie tylko komplet zwycięstw, ale nawet brak przegranego seta! Mowa tutaj o sześciu potyczkach w PlusLidze, trzech w Lidze Mistrzów i jednej w krajowym Pucharze. Taka forma musi robić wrażenie na rywalach.

Ekipa Andrei Gardiniego to wicelider tabeli z pięcioma punktami straty do Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Jastrzębianie przegrali w tym sezonie trzy spotkania, ale ostatni raz zasmakowali goryczy porażki 20 listopada.

Resovia nie może pochwalić się takimi rezultatami, chociaż na uwagę zasługuje fakt, że zespół ten wygrał trzy ostatnie mecze. Rywale nie należeli jednak do najmocniejszych, więc prawdziwa siła i potencjał rzeszowian zostaną uwypuklone właśnie w niedzielnej batalii. Siatkarze ze stolicy Podkarpacia plasują się na szóstej lokacie i mają 13 punktów mniej niż ich najbliżsi adwersarze.

Rzeszowianie postarają się przełamać fatalną passę ostatnich konfrontacji z Jastrzębskim. Drużyna z Górnego Śląska potrafiła wygrać pięć poprzednich meczów z Resovią, dodatkowo nie tracąc przy tym nawet seta.

Relacja i wynik na żywo meczu Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów od godz. 14:45 na Polsatsport.pl.