Legia Warszawa niepokonana w ZEA! Zwycięstwo w sparingu z Riga FC

Szymon Włodarczyk zdobył jedną z bramek w sparingu z Riga FC.

Piłkarze Legii Warszawa odnieśli trzecie z rzędu zwycięstwo na zgrupowaniu w Dubaju. Tym razem mistrzowie Polski wygrali z łotewskim zespołem Riga FC 2:0. Bramki zdobyli Maciej Rosołek i Szymon Włodarczyk.

Rosołek, który wrócił do Legii z wypożyczenia do Arki Gdynia, trafił do siatki w 38. minucie. Natomiast Włodarczyk ustalił wynik w 66. minucie po błędzie rywali.

To był ostatni sparing legionistów podczas zgrupowania w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W poprzednich meczach pokonali bułgarski Botew Płowdiw 2:0 i rosyjski FK Krasnodar 2:1.

Rywalizacja w PKO BP Ekstraklasie zostanie wznowiona 4 lutego. Po 19 kolejkach stołeczny zespół zajmuje przedostatnie, 17. miejsce, ale ma do rozegrania jeden mecz zaległy.