Walki Kaczmarkiewicz - Gorgoń i Iglesias - Racz dodane do karty walk Polsat Boxing Promotions 5

Sporty walki
Walki Kaczmarkiewicz - Gorgoń i Iglesias - Racz dodane do karty walk Polsat Boxing Promotions 5
Fot. Polsat Sport
Przemysław Gorgoń

Poznaliśmy kolejnych bohaterów nadchodzącej gali Polsat Boxing Promotions 5. Do ringu we wrocławskiej hali Orbita wejdzie Konrad Kaczmarkiewcz (4-1, 1 KO), który zmierzy się z Przemysławem Gorgoniem (14-8-1, 5 KO). Ponadto kolejny bój na polskiej ziemi stoczy Osleys Iglesias (4-0, 4 KO). Przeciwnikiem Kubańczyka będzie Robert Racz (25-2, 22 KO).

Starcie Kaczmarkiewicz - Gorgoń będzie potyczką młodości z doświadczeniem. Wystarczy wspomnieć, że "Erni" ma na koncie cztery zawodowe walki, zaś "Smile" aż 23. W swoim ostatnim występie Kaczmarkiewicz pokonał jednogłośną decyzją sędziów Iago Gedenidze, z kolei Gorgoń będzie chciał się odbudować po przegranej przed czasem z Ihosvanym Garcią. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Czy Tyson Fury odejdzie, a Wasyl Łomaczenko znów zostanie mistrzem?

 

Ponadto na gali zawalczy Osleys Iglesias. Reprezentant Kuby bardzo szybko uporał się z Rafaelem Sosą Pinto podczas poprzedniej edycji PBP. Tym razem przyjdzie mu zmierzyć się z Robertem Raczem. Słowak wygrał 25 zawodowych pojedynków, z czego aż 22 razy kończył rywali przed końcowym gongiem. To zwiastuje wielkie emocje w tym starciu. 

 

Piąta edycja Polsat Boxing Promotions odbędzie się 19 lutego we Wrocławiu. W walce wieczoru Nikodem Jeżewski skrzyżuje rękawice z Arturem Mannem. 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: 10 gongów: Artur Szpilka

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie