Tauron Puchar Polski: PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Czas na siatkarski klasyk w Tauron Pucharze Polski! W środę zawodnicy PGE Skry Bełchatów podejmą Assevo Resovię Rzeszów. Relacja i wynik na żywo od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.

W środku tygodnia siatkarscy kibice mogą śledzić między innymi zmagania w europejskich pucharach, ale w środę oczy polskich fanów z pewnością będą skierowane na rodzime rozgrywki. W ramach pucharu Polski o awans do 1/4 finału powalczą bowiem zawodnicy Skry i Resovii.

 

W poprzedniej rundzie pucharu Skra wyeliminowała Norwida Częstochowa, z kolei Resovia poradził sobie ekipą KPS Siedlce. Tym razem obie drużyny zmierzą się w bezpośrednim starciu. Jeśli chodzi o rozgrywki PlusLigi, jak na razie lepiej radzą sobie gospodarze środowego meczu. Skra zajmuje trzecie miejsce w tabeli, z kolei goście - szóste. Obie drużyny dzieli 10 punktów różnicy po 17 kolejkach.

Po raz ostatni Skra i Resovia rywalizowały w listopadzie 2021 roku w ramach siatkarskiej ekstraklasy. Po niezwykle emocjonującym i wyrównanym spotkaniu górą okazali się bełchatowianie, wygrywając po tie-breaku. Jak będzie w Tauron Pucharze Polski?

Relacja i wynik na żywo meczu PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie