PlusLiga: Cuprum Lubin - Aluron CMC Warta Zawiercie. Transmisja TV i stream online

Siatkówka
PlusLiga: Cuprum Lubin - Aluron CMC Warta Zawiercie. Transmisja TV i stream online
fot. Cyfrasport
Siatkarze Aluronu CMC Warty Zawiercie.

Czołowa drużyna PlusLigi - Aluron CMC Warta Zawiercie w meczu 18. kolejki siatkarskiej elity zmierzy się na wyjeździe z Cuprum Lubin. Transmisja meczu Cuprum Lubin - Aluron CMC Warta Zawiercie w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

W poprzedniej kolejce Jurajscy Rycerze musieli się ciężko napracować, by zdobyć dwa punkty w starciu z AZS-em Indykpolem Olsztyn. Wygrali jednak próbę nerwów podczas tie-breaka, który zakończył się ich zwycięstwem 16:14.

 

ZOBACZ TAKŻE: Liga Narodów 2022: Terminarz i rywale reprezentacji Polski 

 

Natomiast Cuprum nie poprawił swojego dorobku punktowego, ulegając w Suwałkach tamtejszemu Ślepskowi w czterech odsłonach. Lubinianie w tym sezonie spisują się słabo. Spośród szesnastu rozegranych meczów PlusLigi w tym sezonie, Cuprum wygrał zaledwie cztery. Aż dwunastokrotnie siatkarze z Dolnego Śląska schodzili z parkietu pokonani. Zespół z Lubina plasuje się na 11. miejscu w ligowej tabeli.

 

Z kolei Aluron CMC Warta Zawiercie jest czołową drużyną tego sezonu w PlusLidze. Jurajscy Rycerze po siedemnastu spotkaniach zajmują 4. miejsce ze stratą dwóch punktów do trzeciej w tabeli PGE Skry Bełchatów. Ekipa z Zawiercia dotychczas wygrała aż 13 meczów ligowych. Aluron poniósł cztery porażki, czyli dokładnie tyle, ile Cuprum ma zwycięstw.

 

Transmisja meczu Cuprum Lubin - Aluron CMC Warta Zawiercie w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek od godziny 17:30.

 

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie