PlusLiga: Mecz Grupa Azoty ZAKSA - PGE Skra odwołany

Siatkówka
PlusLiga: Mecz Grupa Azoty ZAKSA - PGE Skra odwołany
fot. CyfraSport
W związku z sytuacją epidemiczną w Grupie Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polska Liga Siatkówki S.A. odwołała mecz 18. kolejki PlusLigi pomiędzy kędzierzynianami, a PGE Skrą Bełchatów.

Kolejne arcyciekawe spotkanie siatkarskie nie dojdzie do skutku w najbliższych dniach. W związku z sytuacją epidemiczną w Grupie Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polska Liga Siatkówki S.A. odwołała mecz 18. kolejki PlusLigi pomiędzy kędzierzynianami, a PGE Skrą Bełchatów.

Mecz Grupa Azoty ZAKSA - PGE Skra Bełchatów był zaplanowany na 29 stycznia 2022 roku, na godz. 14.45.

 

Dzień wcześniej klub z Kędzierzyna-Koźla poinformował, że spotkanie Ligi Mistrzów z Lokomotiwem Nowosybirsk nie zostanie rozegrane w planowanym terminie 26 stycznia.

 

ZOBACZ TAKŻE: Tauron Puchar Polski: PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów. Relacja i wynik na żywo

 

Po rozegranym 22 stycznia spotkaniu PlusLigi z Projektem w Warszawie ze względu na to, że kilku zawodników ZAKSY zgłosiło złe samopoczucie, prewencyjnie wszyscy zawodnicy i członkowie sztabu szkoleniowego regularnie od 23 stycznia byli poddawani testom (wykonywano testy antygenowe) na obecność wirusa SARS-CoV-2.

 

W rezultacie przeprowadzonych testów antygenowych, znaczna część drużyny z Kędzierzyna-Koźla otrzymała wynik pozytywny. Osoby z pozytywnymi wynikami testów pozostały w izolacji i oczekiwały na wynik testu RT-PCR.

 

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie