Tauron Puchar Polski siatkarek 2022: Asotra Płomień Sosnowiec - IŁ Capital Legionovia Legionowo. Transmisja na Polsatsport.pl

Siatkówka
Tauron Puchar Polski siatkarek 2022: Asotra Płomień Sosnowiec - IŁ Capital Legionovia Legionowo. Transmisja na Polsatsport.pl
fot. Cyfrasport
Transmisja meczu ASTORIA Płomień Sosnowiec - IŁ Capital Legionovia Legionowo na Polsatsport.pl

W meczu 1/8 finału Tauron Pucharu Polski siatkarek Asotra Płomień Sosnowiec zmierzy się z IŁ Capital Legionovią Legionowo. Która ekipa awansuje do kolejnego etapu rywalizacji? Transmisja z meczu Asotra Płomień Sosnowiec - IŁ Capital Legionovia Legionowo na Polsatsport.pl oraz Polsat Box Go.

Płomień wygrał już dwa mecze w tej edycji Pucharu Polski. Najpierw siatkarki klubu z Sosnowca rozprawiły się z ekipą MKS COPCO Imielin. Następnie pokonały zespół SPS Panki. Dzięki temu awansowały do 1/8 finału. Czy w nadchodzącym meczu uda się im pokonać przeciwniczki z TAURON Ligi?

 

ZOBACZ TAKŻE: Tauron Puchar Polski siatkarek: Przełożono mecz BKS Bostik Bielsko-Biała – #VolleyWrocław

 

Legionova w tym sezonie jeszcze nie brała udziału w żadnym meczu Pucharu Polski. Mimo to, to właśnie zawodniczki ekipy IŁ Capital Legionovia Legionowo są faworytkami zbliżającego się spotkania. Obecnie plasują się na trzecim miejscu na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce. 

 

Zwycięzca tego meczu w następnej rundzie zmierzy się z triumfatorem spotkania Grupa Azoty Chemik Police - Joker Świecie.

 

Transmisja meczu Asotra Płomień Sosnowiec - IŁ Capital Legionovia Legionowo na Polsatsport.pl oraz na Polsat Box Go. Początek od godziny 18:30.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie