Mahir Emreli odchodzi z Legii Warszawa

Piłka nożna
Mahir Emreli odchodzi z Legii Warszawa
fot. PAP
Mahir Emreli odchodzi z Legii Warszawa.

Mahir Emreli odchodzi z Legii Warszawa. Napastnik mistrzów Polski przenosi się do ekipy mistrzów Chorwacji, czyli Dinama Zagrzeb.

Przypomnijmy - w grudniu Emreli ucierpiał podczas ataku na autokar piłkarzy Legii Warszawa. Zaraz po tym zawodnik chciał rozwiązać kontrakt z winy stołecznego klubu, a zainteresowanie jego usługami wyrażały między innymi tureckie drużyny. Jak się okazało, Emreli faktycznie odchodzi z Legii, ale do Chorwacji.

W środę o transferze Emreliego poinformowały chorwackie media. Informację potwierdził Piotr Koźmiński z portalu sportowefakty.wp.pl. Wszystko wskazuje na to, że Emreli trafi do Dinama w rozliczeniu za Lirima Kastratiego, którego Legia sprowadziła właśnie z tego klubu, ale za którego nie zapłaciła jeszcze całej kwoty - reprezentant Kosowa kosztował ponad milion euro.

 


24-letni Emreli, który trafił do Legii w letnim okienku transferowym w 2021 roku, łącznie w barwach warszawskiej drużyny rozegrał 33 mecze. Strzelił w nich 11 goli. Jego nowy klub jest liderem chorwackiej ekstraklasy i mistrzem z zeszłego sezonu.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie