Torey Defalco i John Perrin trafią do Asseco Resovii Rzeszów?

Siatkówka
Torey Defalco i John Perrin trafią do Asseco Resovii Rzeszów?
fot. Cyfrasport
John Perrin wróci do Rzeszowa?

Choć sezon PlusLigi trwa w najlepsze, kluby rozpoczynają już wstępne przymiarki do skompletowania kadry na przyszłe rozgrywki. Jak donoszą włoskie media, na celowniku Asseco Resovii Rzeszów znaleźli się Torey Defalco i John Perrin.

W aktualnym sezonie Resovia zawodzi. Klub z Rzeszowa zdążył już zmienić trenera, a w tabeli PlusLigi zajmuje szóste miejsce, tracąc do liderującej ekipy Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle aż 19 punktów. Nic więc dziwnego, że szefowie Asseco Resovii rozglądają się za wzmocnieniami. Zdaniem Gian Luki Pasiniego, na celowniku klubu znaleźli się Defalco i Perrin.

 

ZOBACZ TAKŻE: Bartosz Kwolek odejdzie z Projektu Warszawa? Chcą go trzy kluby PlusLigi


Defalco od 2021 roku jest siatkarzem Indykpolu AZS Olsztyn. Amerykanin w kapitalnym stylu przywitał się z polskimi parkietami, stając się gwiazdą PlusLigi. Przyjmujący jest jednym z najlepiej punktujących zawodników w całej lidze, a jego znakiem rozpoznawczym jest skuteczna zagrywka. 

Perrin natomiast występuje w rosyjskiej drużynie Lokomotiv Novosibirsk. Kanadyjczyk w sezonie 2016-2017 grał już w PlusLidze, broniąc barw... Resovii. Następnie zwiedzał siatkarski świat, grając między innymi w Chinach czy Brazylii. Podobnie jak Defalco, również występuje na pozycji przyjmującego.

 

Kolejny ligowy mecz siatkarze Resovii mieli zagrać w sobotę, jednak spotkanie z ZAKSĄ zostało przełożone z powodu pandemii koronawirusa. Podopieczni Marcelo Mendeza zagrają jednak dzień później w Gdańsku, mierząc się z tamtejszym Treflem.

 

Bartłomiej Szulga/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie