PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Cerrad Enea Czarni Radom. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Aluron CMC Warta Zawiercie zmierzy się z Cerrad Enea Czarnymi Radom w 19. kolejce PlusLigi. Który zespół sięgnie po zwycięstwo? Relacja i wynik na żywo meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - Cerrad Enea Czarni Radom na Polsatsport.pl.

Warta wygrała swoje dwa ostatnie ligowe spotkania. "Jurajscy Rycerze" najpierw na swoim boisku rozprawili się z ekipą Indykpol AZS Olsztyn (3:2). Następnie na wyjeździe pokonali Cuprum Lubin (3:2). Tym samym sięgnęli po swoje 14. zwycięstwo w tym sezonie. Zawiercianie obecnie plasują się na czwartym miejscu w tabeli.

 

ZOBACZ TAKŻE: PGE Skra górą w hicie kolejki

 

Ze swoich dotychczasowych występów w tej edycji PlusLigi nie mogą być zadowoleni siatkarze klubu z Radomia. Czarni Radom znajdują się na przedostatnim miejscu w tabeli. Są lepsi tylko od zespołu PSG Stal Nysa. W poprzedniej kolejce radomianie ulegli ekipie Ślepsk Malow Suwałki (0:3). Wcześniej musieli uznać wyższość Trefla Gdańsk (0:3).

 

Ostanie starcie Warty z Czarnymi Radom zakończyło się zdecydowanym triumfem "Jurajskich Rycerzy" (3:0). 

 

Relacja i wynik na żywo meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - Cerrad Enea Czarni Radom na Polsatsport.pl. Początek od godziny 17:30.

Andrzej Adamiec/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie