Studio Pekin - 09.03. Transmisja TV i stream online

Zimowe
Studio Pekin - 09.03. Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport
Początek Studia Pekin o godz. 20:00 w Polsacie Sport Extra, Polsacie Box Go i na Polsatsport.pl.

Po kolejnym dniu rywalizacji na zimowych igrzyskach olimpijskich w Pekinie czas na kolejne wydanie Studia Pekin, w którym podsumujemy sobie dotychczasowe występy Polaków. Goścmi Pauliny Chylewskiej będą Weronika Nowakowska, Andrzej Person i Henryk Gruth. Początek Studia Pekin o godz. 20:00 w Polsacie Sport Extra, Polsacie Box Go i na Polsatsport.pl.

W środę przed Biało-Czerwonymi kolejne zmagania na zimowych obiektach w pekinie. Długo wyczekiwana przez polskich kibiców Natalia Maliszewska wraca na tor, by wziąć udział w eliminacjach na 1000 metrów w shortracku. Towarzyszyć jej będzie Kamila Stromowska, a w kategorii panów na 1500 m Michał Niewiński. Polki mają wziąć udział także w sztafecie.

ZOBACZ TAKŻE: Studio Pekin. Eddie "Orzeł" Edwards wspomina barwną karierę

Oprócz naszej nadziei medalowej w postaci Maliszewskiej, zobaczymy, jak nasi reprezentanci poradzili sobie w saneczkarstwie czy narciastwie alpejskim. W slalomach wzięły udział Magdalena Łuczak czy Zuzanna Czapska.

Podczas Studia Pekin nie zabraknie również szczegółowych analiz, komentarzy, dyskusji, opinii fachowców i wielu ciekawych materiałów. Prawdziwy kibic sportów zimowych po prostu nie może tego przegapić!

Początek Studia Pekin o godz. 20:00 w Polsacie Sport Extra, Polsacie Box Go i na Polsatsport.pl.

Redakcja, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie