Liga Europy: SSC Napoli - FC Barcelona. Relacja i wynik na żywo

W rewanżowym meczu 1/16 finału Ligi Europy SSC Napoli podejmie drużynę FC Barcelona. Która ekipa awansuje do kolejnej fazy rozgrywek? Relacja i wynik na żywo meczu SSC Napoli - FC Barcelona na Polsatsport.pl.

W pierwszym meczu żadna ze stron nie była w stanie przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Mecz zakończył się remisem 1:1. Wynik spotkania na Camp Nou w 29. minucie otworzył Piotr Zieliński. Po przerwie do wyrównania z rzutu karnego doprowadził Ferran Torres. Ze względu na brak rozstrzygnięcia w tym starciu, możemy spodziewać się wielu emocji podczas spotkania w Neapolu.

Oba zespoły znajdują się w czołówkach swoich lig. Ekipa spod Wezuwiusza obecnie plasuje się na trzecim miejscu w tabeli Serie A. Ma na swoim koncie 25 punktów, czyli tyle samo, co zajmujący drugą pozycję Inter. Do tej pory więcej "oczek" uzbierała tylko drużyna AC Milan.

"Blaugrana" jest czwarta w tabeli La Liga. Plasuje się za zespołami: Real Madryt, Sevilla, Real Betis. Do lidera, czyli drużyny "Królewskich", brakuje im 15 punktów.

Relacja i wynik na żywo meczu SSC Napoli - FC Barcelona na Polsatsport.pl. Początek od godziny 21:00.