Fortuna Puchar Polski: Olimpia Grudziądz - Wisła Kraków. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Olimpia Grudziądz i Wisła Kraków zmierzą się w meczu 1/4 finału Fortuna Pucharu Polski. Czy trzecioligowy zespół zagrozi ekstraklasowej drużynie? Relacja i wynik na żywo meczu Olimpia Grudziądz - Wisła Kraków od godz. 18:00 na Polsatsport.pl.

Wtorkowa potyczka w ramach 1/4 finału Pucharu Polski będzie pierwszym oficjalnym spotkaniem pomiędzy Wisłą Kraków a Olimpią Grudziądz, bowiem jak dotąd oba zespoły nie miały jeszcze okazji rywalizować. Zarówno jedni, jak i drudzy otwierają więc nową rubrykę klubowych statystyk, a każda ze stron z pewnością zrobi wszystko, by przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść i postawić kolejny krok na pucharowym szlaku.

 

ZOBACZ TAKŻE: Niemiecki trener Polaka rezygnuje z pracy w Moskwie

 

- Naszym celem, naszym marzeniem jest dojście do finału. Gramy z przeciwnikiem, który występuje w niższej lidze, ale jest bardzo dobrze zorganizowany. Pokazał już we wcześniejszych rundach, że potrafi wygrywać z drużynami z Ekstraklasy - przekonała się o tym Warta Poznań - powiedział przed spotkaniem Jerzy Brzęczek, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

 

Obecnie Olimpia Grudziądz występuje na szczeblu III ligi, gdzie po rundzie jesiennej przewodzi ligowej tabeli, mając punkt przewagi nad drugą Kotwicą Kołobrzeg. Z kolei w rozgrywkach Pucharu Polski Olimpia wyeliminowała kolejno zespoły Hutnika Kraków, Warty Poznań, Lecha II Poznań oraz Świtu Dwór Mazowiecki i zameldowała się w 1/4 finału, wyrównując tym samym wynik z sezonu 2012/2013.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Olimpia Grudziądz - Wisła Kraków od godz. 18:00 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Francja - Chile. Skrót meczu

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie