Liga Mistrzów: Skandaliczne zachowanie kibiców Manchesteru United! Zaatakowali trenera

Manchester United pożegnał się z Champions League już na etapie 1/8 finału po przegranej z Atletico Madryt. Z takim obrotem spraw nie mogli pogodzić się niektórzy fani "Czerwonych Diabłów", o czym przekonał się zbiegający do szatni Diego Simeone.

Szkoleniowiec ekipy z Madrytu został obrzucony kubkami z piwem oraz innymi rzeczami, których fani "Czerwonych Diabłów" nie zdążyli skonsumować w czasie ponad 90 minut rywalizacji.

Manchester United przegrał 0:1. Jedyną bramkę w 41. minucie zdobył Renan Lodi. W pierwszym meczu padł remis 1:1.