Liga Mistrzów: Juventus - Villarreal CF. Transmisja TV i stream online

Pierwsze spotkanie pomiędzy Juventusem a Villarreal CF zakończyło się remisem. To oznacza, że kwestia awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów pozostaje otwarta. Transmisja meczu Juventus - Villarreal CF w Polsacie Sport Premium 1 i na Polsat Box Go.

Obie drużyny zmierzyły się ze sobą 22 lutego. Spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla ""Starej Damy". Już w pierwszej minucie meczu swojego debiutanckiego gola w Lidze Mistrzów strzelił Dusan Vlahović. Juventus utrzymał prowadzenie do 66. minuty gry. Wtedy błąd obrony wykorzystał Dani Parejo, który z bliskiej odległości pokonał Wojciecha Szczęsnego.

Remis w pierwszym spotkaniu oznacza, że żadna z drużyn nie podejdzie do rewanżu z przewagą. Przypomnijmy, że w tym sezonie Champions League nie obowiązuje już zasada goli strzelonych na wyjeździe.

Juventus przystąpi do środowej rywalizacji po zwycięstwie nad Sampdorią. Podopieczni Massimiliano Allegriego wygrali w Genui 3:1. Po słabszym początku sezonu Juve stopniowo przybliża się do czołówki Serie A. Obecnie ekipa z Turyny zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli.

Z kolei Villarreal aktualnie plasuje się na siódmej lokacie w La Liga. Gracze Unaia Emery'ego w ostatniej kolejce skromnie pokonali Celtę Vigo 1:0. W środę staną przed szansą na sprawienie niespodzianki i wyeliminowanie z Ligi Mistrzó Juventusu.

Transmisja meczu Juventus - Villarreal CF w Polsacie Sport Premium 1 i na Polsat Box Go. Początek o 20:50.