Fortuna 1 Liga: Margaret wystąpi podczas otwarcia stadionu ŁKS Łódź

Piłka nożna
Fortuna 1 Liga: Margaret wystąpi podczas otwarcia stadionu ŁKS Łódź
fot. PAP
Margaret

Margaret, która była autorką oficjalnego hymnu siatkarskich mistrzostw świata 2014, wystąpi podczas otwarcia Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla w Łodzi. Wydarzenie będzie miało miejsce 22 kwietnia.

Rozbudowa miejskiego stadionu przy al. Unii, na którym swoje mecze rozgrywają piłkarze ŁKS Łódź, trwała od sierpnia 2019 roku. Inwestycja za 129 mln zł polegała na dobudowaniu do istniejącej już trybuny trzech pozostałych, dzięki czemu obiekt stanie się w pełni funkcjonalny. Dodatkowo, aby zmniejszyć koszty jego utrzymania, w trybunie północnej powstał biurowiec.

 

ZOBACZ TAKŻE: Polsat Boxing Night. Margaret uświetniła znakomitą galę w Gdańsku (WIDEO)

 

Cały stadion jest zadaszony i ma 18 027 miejsc siedzących. Na jednej z trybun zamontowany został widoczny od strony parkingu podświetlony herb ŁKS, czyli legendarna przeplatanka oraz nazwa "Stadion Miejski w Łodzi im. Władysława Króla". W narożnikach zainstalowano tablice wyników, a od strony al. Unii powstał budynek z kasami. Kibice będą mogli korzystać z 16 kiosków gastronomicznych. Przewidziano też miejsce na pub i restaurację oraz klubowe muzeum i sklep.

 

Margaret to jedna z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Na swoim koncie ma pięć albumów i takie przeboje, jak "Thank You Very Much", "Wasted", "Start a Fire", "Cool Me Down" czy "Roadster".

MC, Polsat Sport, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie