Justyna Święty-Ersetic kontra Ewa Pajor! Wyzwanie mistrza jest kobietą!

Inne
Justyna Święty-Ersetic kontra Ewa Pajor! Wyzwanie mistrza jest kobietą!
fot. Polsat Sport
Justyna Święty-Ersetic jest gościem kolejnego odcinka programu Interii i Polsatu Sport #WyzwanieMistrza.

Gdyby nie była lekkoatletką, być może byłaby piłkarką… Pytanie, czy talent piłkarski ma równie duży jak biegowy? Mistrzyni i wicemistrzyni olimpijska w sztafetach 4x400m – Justyna Święty-Ersetic jest gościem kolejnego odcinka programu Interii i Polsatu Sport #WyzwanieMistrza.

14-krotna medalistka lekkoatletycznych imprez mistrzowskich i to tylko tych seniorskich wyzwania uwielbia, ale nie ukrywa, że niektórych się obawia. Na nagranie programu przyszła z nutką ekscytacji i niepewności… Obawiała się jednego – wyzwania zapaśniczego! Jej mąż Dawid jest zapaśnikiem Unii Racibórz i najzwyczajniej w świecie nie chciała przynieść mu wstydu, a jak przyznała, tak mogłoby się to zakończyć.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wyzwanie Mistrza: Dawid Tomala

 

Wyzwanie otrzymała jednak zupełnie inne, a rzuciła je jedna z najlepszych polskich piłkarek - napastniczka niemieckiego VFL Wolfsburg i reprezentacji Polski - Ewa Pajor. Musicie to zobaczyć! Także dla pięknego uśmiechu i dystansu do siebie jednej z "Aniołków Matusińskiego" albo, by wysłuchać krótkiej rozmowy, w której mistrzyni olimpijska zdradza klucz do swoich sukcesów i dzieli się planami na przyszłość.

 

 

 

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie