Dramat polskiej mistrzyni. Przekazała fatalne informacje

Inne
Dramat polskiej mistrzyni. Przekazała fatalne informacje
fot. Cyfrasport
Justyna Święty-Ersetic nie wróci do startów w tym roku.

Justyna Święty-Ersetic nie wróci do startów w tym roku. Jak poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, wszystko ze względu na problemy ze zdrowiem.

W czerwcu tego roku Święty-Ersetic przekazała, że czeka ją przerwa od startów. "Zdrowie po zaraz kolejny postanowiło sprawić mi "małego" psikusa i sprawdzić ponownie moją cierpliwość, wytrzymałość i upór do celu pomimo nawarstwiających się przeszkód. Czy wystarczy i tym razem na to wszystko sił? Szczerze? Sama nie wiem. Jest to dla mnie piekielnie trudno czas, nawet nie wiecie jak bardzo" - napisała wówczas.

 

ZOBACZ TAKŻE: Ewa Swoboda poza podium w Lozannie. Decydowały tysięczne sekundy


Jak się jednak okazało, problemy ze zdrowiem są znacznie poważniejsze - na tyle, że w tym roku polska polska lekkoatletka specjalizująca się w biegu na 400 metrów nie wróci już do startów.

 

"Plany były ogromne, ciężka praca wykonana, a serducho w przygotowaniach zostało na bieżni... Dla mnie niestety sezon, bardzo krótki sezon dobiegł końca... W tym roku nie zobaczycie mnie już na bieżni" - przyznała, dodając, że wszystko ze względu na problemy ze zdrowiem.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justyna Święty-Ersetic (@justyna.swiety.ersetic)

 

Święty-Ersetic to wielokrotna medalistka mistrzostw świata czy Europy, a także medalistka olimpijska. W sztafecie mieszanej 4 x 400m w Tokio w 2020 roku sięgnęła po złoty medal IO.

 

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie