Maciej Stępień zagra w Projekcie Warszawa

Siatkówka
Maciej Stępień zagra w Projekcie Warszawa
fot. Cyfrasport
Siatkarze Projektu Warszawa.

Jak dowiedział się Polsat Sport, nowym rozgrywającym Projektu Warszawa w przyszłym sezonie będzie Maciej Stępień, broniący aktualnie barw stołecznej Legii.

Projekt, po rozczarowującym sezonie 2021/2022, czeka spora przebudowa. Wiadomo już, że trenerem drużyny w przyszłych rozgrywkach nie będzie Andrea Anastasi. Włoch wróci do Gdańska i obejmie tamtejszego Trefla. Do zmian dojdzie także w składzie Projektu, jeśli chodzi o siatkarzy. Z klubu odejdzie między innymi Bartosz Kwolek, wieloletni przyjmujący stołecznej ekipy.

 

ZOBACZ TAKŻE: Siatkarze z polskimi korzeniami, którzy grają w innych reprezentacjach

 

Warszawianie w przyszłym sezonie będą mieli także nowych rozgrywających. Jednym z nich będzie Stępień, grający aktualnie na zapleczu PlusLigi w barwach Legii. Dla 27-latka będzie to niejako powrót do drużyny Projektu - w przeszłości występował bowiem w zespole AZS Politechnika Warszawska.

 

Podopieczni Anastasiego w kończącym się sezonie zajmą 9. lub 10. miejsce. W swoim ostatnim spotkaniu w rozgrywkach 2021/2022 w piątek podejmą Cuprum Lubin w spotkaniu o dziewiątą lokatę w PlusLidze.

Bartłomiej Szulga/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie