Głód zagląda w oczy bohaterów "Przetrwaj i Wygraj"

Inne
Głód zagląda w oczy bohaterów "Przetrwaj i Wygraj"
fot. Przetrwaj i Wygraj
Głód zagląda w oczy bohaterów "Przetrwaj i Wygraj".

Za bohaterami serialu survivalowego "Przetrwaj i Wygraj" pierwsza noc spędzona w dzikim lesie. Która drużyna lepiej poradziła sobie z rozpaleniem ogniska i wybudowaniem szałasu dającego schronienie? Jak doba bez pożywienia wpłynęła na morale uczestników?

W dwóch pierwszych odcinkach "Przetrwaj i Wygraj" poznaliśmy szóstkę bohaterów serialu i byliśmy świadkami pierwszych chwil spędzonych przez nich w Puszczy Kaszubskiej. Po dramatycznej walce o rozpalenie ognisk oraz postawienie szałasów, wszyscy liczyli na zasłużony odpoczynek na łonie natury. Rzeczywistość zweryfikowała te marzenia. Trzeci odcinek rozpoczął się o świcie, gdy instruktor i popularyzator survivalu Paweł "Szlendi" Szlendak odwiedził obydwie drużyny. To jednocześnie moment, w którym widzowie i bohaterowie dowiedzieli się, kto zbudował lepszy szałas i tym samym wygrał pierwszą konkurencję. Nagroda pieniężna z pewnością poprawiła podupadające morale uczestników, którzy zaczęli już odczuwać głód oraz idące za nim pogorszenie samopoczucia zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym.

 

W trzecim odcinku "Przetrwaj i Wygraj" widzowie oraz uczestnicy dowiedzieli się, jak zdobywać pożywienie z dala od cywilizacji i dlaczego zbieranie grzybów nie jest najlepszym pomysłem, gdy walczymy o przetrwanie. Druga konkurencja wyzwoliła w zmęczonych drużynach wolę walki. Tym razem upragnioną nagrodą będą nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim możliwość napełnienia pustych żołądków.

 

"Przetrwaj i Wygraj" to serial autorstwa Pawła "Szlendiego" Szlendaka, instruktora i popularyzatora sztuki przetrwania, czyli tak zwanego survivalu. Pod jego okiem szóstka uczestników, wiodących dotąd zwykłe życie, zdecydowała się przeżyć jedyną w swoim rodzaju przygodę polegającą na spędzeniu czterech dni i nocy w totalnej leśnej głuszy. Śledzący ich poczynania widzowie mogą nie tylko kibicować bohaterom i sprawdzać, jak radzą sobie w niecodziennych sytuacjach. Dodatkową wartością jest bezcenna wiedza o tym, jak przetrwać na łonie natury i bez dostępu do wszelkich zdobyczy cywilizacji.

 

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie