Legia Warszawa straci Josue?

Piłka nożna
Legia Warszawa straci Josue?
fot. Cyfrasport
Blisko odejścia z Legii Warszawa jest portugalski piłkarz Josue.

Jak podaje portal Sport.pl blisko odejścia z Legii Warszawa jest portugalski piłkarz Josue. Zainteresowani jego pozyskaniem są włodarze izraelskiego Hapoelu Beer Szewa, z którego doświadczony pomocnik trafił na Łazienkowską.

31-latek podpisał kontrakt z Legią przed tym sezonem. Wcześniej spędził dwa sezony w Hapoelu, do którego mógłby wrócić już niebawem. Jego umowa z warszawskim klubem wygasa w czerwcu 2023 roku, toteż "Wojskowi" mają ostatnią szansę, aby zarobić na nim jakiekolwiek pieniądze. Zakładając rzecz jasna, że ten nie będzie chciał przedłużyć kontraktu. A na to podobno się nie zanosi.

 

ZOBACZ TAKŻE: Ten mecz kibice Rakowa mieli zapamiętać na zawsze. Padły po nim wymowne słowa

 

Odejście Josue będzie z pewnością dużym osłabieniem drużyny. To piłkarz, mimo że słynący z trudnego charakteru, o sporych umiejętnościach, który w tym najsłabszym od lat sezonie Legii, był jej wyróżniającą się postacią. W rozegranych dotychczas 28 meczach w PKO BP Ekstraklasie, strzelił dwa gole i zanotował aż 12 asyst - najwięcej w całej lidze.

 

Mówi się, że odejście Josue będzie podyktowane m.in. zmianą trenera w Legii. Aleksandara Vukovicia zastąpi od nowego sezonu Kosta Runjaic z Pogoni Szczecin.

Krystian Natoński/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie