Bartosz Kurek trenuje z polskim klubem!

Siatkówka
Bartosz Kurek trenuje z polskim klubem!
fot. Cyfrasport
Bartosz Kurek trenuje z drużyną PSG Stal Nysa.

Bartosz Kurek zakończył już sezon w Japonii, gdzie reprezentuje barwy drużyny Wolf Dogs Nagoya. W przerwie między rozgrywkami klubowymi i sezonem reprezentacyjnym siatkarz wrócił do Nysy, gdzie uczestniczy w treningach PSG Stali.

Atakujący reprezentacji Polski dba o formę przed sezonem reprezentacyjnym, który dla polskich siatkarzy rozpocznie się na początku czerwca występami w Lidze Narodów. Trenuje obecnie wraz z zawodnikami swojego pierwszego klubu, w którym w 2004 roku zadebiutował w PLS. Kurek nie wzmocni nyskiej ekipy w najbliższym czasie, w przyszłym sezonie nadal będzie zawodnikiem Wolf Dogs Nagoya.

 

Zobacz także: Co z obsadą ataku? Nowy trener siatkarskiej reprezentacji Polski ma problem

 

"Bartek już w Nysie. Co prawda tylko trenuje z żółto-niebieskimi, ale MVP mistrzostw świata na treningu to zawsze wartość dodana" – napisał klub w mediach społecznościowych.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez PSG Stal Nysa (@stalnysa)

 

Siatkarze PSG Stali przygotowują się do meczów barażowych o utrzymanie w PlusLidze. Zagrają z MKS Będzin – drugą drużyną Tauron 1. Ligi siatkarzy. Rywalizacja toczyć się będzie do trzech zwycięstw, a pierwsze spotkanie zaplanowano na wtorek 17 maja.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie