Dawid Szulczek gościem Cafe Futbol

Piłka nożna

W najbliższym Cafe Futbol gościem Bożydara Iwanowa będzie Dawid Szulczek. Oprócz trenera Warty Poznań w naszym studiu pojawią się stali eksperci Tomasz Hajto, Cezary Kowalski oraz Roman Kołtoń. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W niedzielnym programie odwiedzi nas trener Szulczek. 32-letni szkoleniowiec Warty Poznań z pewnością opowie o ostatnich miesiącach pracy w klubie z Wielkopolski. Nie zabraknie także wątków z sobotnich derbów Poznania. W nich triumfował Lech (2:1), który zapewnił sobie mistrzostwo Polski.

ZOBACZ TAKŻE: Premier League: Bójka na treningu Manchesteru United. Dwóch piłkarzy rozdzielonych przez kolegów

W programie posłuchamy także o początkach trenera Warty. Nasza kamera udała się na Śląsk, gdzie odwiedziliśmy siedziby Rozwoju Katowice oraz Górnika Wesołej. To właśnie w tych klubach trener Szulczek zbierał doświadczenie jako asystent pierwszych szkoleniowców.

Mimo młodego wieku Szulczek zastąpił w klubie Piotra Tworka i sprostał zadaniu, jakim było utrzymanie Warty. 32-latek jeszcze na początku tego sezonu prowadził II-ligowe Wigry Suwałki, ale w listopadzie skorzystał propozycję od drużyny z Wielkopolski. Taki ruch otwiera pole do dyskusji na temat młodych trenerów. Czy w Polsce możliwe są kariery, które mogę przypominać losy Juliana Nagelsmanna czy Matthiasa Jaissle? Na pewno nasi eksperci poruszą ten wątek w studiu.

Transmisja Cafe Futbol od godziny 11:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka od godziny 12:20 na Polsatsport.pl.

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie