PBP 7: Jak wyglądała ostatnia walka Remigiusza Runowskiego? (WIDEO)

Sporty walki
PBP 7: Jak wyglądała ostatnia walka Remigiusza Runowskiego? (WIDEO)
fot. Polsat Sport
PBP 7: Jak wyglądała ostatnia walka Remigiusza Runowskiego? (WIDEO)

Remigiusz Runowski to jeden z bohaterów gali PBP 7, która odbędzie się 27 maja w Lublinie. Jego rywalem będzie Konrad Latocha. Jak wyglądała ostatnia walka Runowskiego?

Polak wystąpił na gali PBP 3 w listopadzie zeszłego roku. Wtedy jego przeciwnikiem na dystansie czterech rund był Yaroslav Petrychenko. Po wyrównanym boju sędziowie orzekli remis. Jeden arbiter wskazał wygraną Polaka (39:38), drugi widział zwycięzcę w Ukraińcu (39:38), a ostatni postawił na remis (38:38).

 

Zobacz także: PBP 7: Jak wyglądała ostatnia walka Miłosza Grabowskiego? (WIDEO)

 

- Wracam po kontuzji. Dzięki fizjoterapeucie naprawiłem się. Do tej walki będę całkowicie inaczej przygotowany. Będę lepszy. Ring to zweryfikuje - powiedział w rozmowie z Polsatsport.pl.

 

27 maja w hali Globus oprócz ekscytujących pojedynków pięściarskich fani mogą liczyć także na wyjątkowe wrażenia muzyczne. Tradycją gal Polsat Boxing Promotions są gościnne występy gwiazd polskiej sceny. Tym razem gościem specjalnym PBP będzie raper i producent muzyczny – Grubson. Artysta ma w dorobku złote i platynowe płyty, a jego hit „Na Szczycie” obejrzano w internecie ponad 100 milionów razy.

 

Bilety na galę Polsat Boxing Promotions 7 kupować można w serwisie Biletyna.pl. Wszystkie informacje na temat majowej gali dostępne są w portalu Polsatsport.pl.

 

Jakub Baranowski/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie