Diamentowa Liga w Birmingham. Transmisja TV i stream online

Inne
Diamentowa Liga w Birmingham. Transmisja TV i stream online
Fot. PAP
Patryk Dobek wystartuje w mityngu Diamentowej Ligi w Birmingham.

Przed nami mityng Diamentowej Ligi w Birmingham. Spośród polskich lekkoatletów będziemy mogli obejrzeć między innymi Patryka Dobka, Michała Rozmysa czy Damiana Czykiera. Transmisja TV i stream online Diamentowej Ligi w Birmingham od godz. 15:00 w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Czas na kolejny mityng Diamentowej Ligi! Tym razem rywalizacja największych gwiazd światowej lekkoatletyki przeniesie się do angielskiego Birmingham, gdzie oczywiście nie zabraknie również polskich zawodników i zawodniczek.


W biegu na 800 metrów wystartuje brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Tokio - Patryk Dobek. Polski biegacz chce wrócić do dobrej formy właśnie między innymi poprzez występy w elitarnej serii. Jako "zając" w biegu na 800 metrów wystartuje z kolei Agata Kołakowska. W biegu na 1500 metrów zobaczymy z kolei Michała Rozmysa.

 

ZOBACZ TAKŻE: Diamentowa Liga. Maria Andrejczyk: Marzeniem polskich lekkoatletów jest wypełniony Stadion Śląski


Polaków nie zabraknie również w sprincie. Na 110 metrów przez płotki pobiegnie Damian Czykier, a na 4 x 100 metrów wystartują obie polskie sztafety. W konkurencjach technicznych Biało-Czerwonych reprezentować będą Norbert Kobielski (skok wzwyż) oraz Robert Urbanek (rzut dyskiem).


W Birmingham pojawią się również inne gwiazdy światowej lekkoatletyki. Podczas zawodów Diamentowej Ligi zobaczymy m.in. Elaine Thompson-Herah, Dinę Asher-Smith, Andrew Pozziego czy Valarie Allman.


Transmisja TV i stream online Diamentowej Ligi w Birmingham od godz. 15:00 w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie