Kwalifikacje do ME U-21 siatkarek: Polska - Ukraina. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Reprezentacja Polski siatkarek zmierzy się z Ukrainą w meczu turnieju kwalifikacyjnego mistrzostw Europy U-21. Obie kadry prezentują się najlepiej w swojej grupie, ale jak wypadną w bezpośrednim starciu? Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Ukraina od godz. 19:00 na Polsatsport.pl.

Czas na kolejne starcie z udziałem reprezentacji Polski siatkarek do lat 21. Tym razem podopieczne trenera Bartłomieja Piekarczyka zmierzą się z Ukrainą w ostatnim spotkaniu swojej grupy kwalifikacyjnej do mistrzostw Europy w tej kategorii wiekowej.


W poprzednich meczach Polki gładko pokonały Czechy 3:0 (25:22, 25:18, 25:14) oraz Węgry (25:18, 25:13, 25:12). Ukrainki z kolei miały trudniejszą drogę, bowiem do zwycięstwa nad Węgrami potrzebowały czterech setów, a losy spotkania z Czechami rozstrzygnął dopiero tie-break.

 

ZOBACZ TAKŻE: Waldemar Wspaniały o ZAKSIE i dawnym Mostostalu: Widzę wiele podobieństw


Rywalizacja o udział w mistrzostwach Europy U–21 siatkarek toczy się w czterech turniejach kwalifikacyjnych. Awans uzyskają cztery drużyny, które wygrają turnieje oraz trzy najlepsze zespoły z drugich miejsc. Finały ME siatkarek U–21 zostaną rozegrane w dniach 12–17 lipca we Włoszech. W imprezie biorą udział siatkarki, które urodziły się po 1 stycznia 2002 roku.


Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Ukraina od godz. 19:00 na Polsatsport.pl.


WYNIKI KWALIFIKACJI ME U–21 SIATKAREK 2022

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie