Kajetan Duszyński balansuje na granicy ryzyka! Wyzwanie Mistrza – odcinek 10

Inne
Kajetan Duszyński balansuje na granicy ryzyka! Wyzwanie Mistrza – odcinek 10
fot. PAP
Jak Kajetan Duszyński poradził sobie z Wyzwaniem Mistrza?

Twierdzi, że na igrzyskach w Tokio miał więcej szczęścia niż rozumu, a swoje olimpijskie złoto w olimpijskim debiucie w pełni doceni po latach. Kocha wyzwania i to nie tylko te sportowe! Gościem kolejnego odcinka programu Wyzwanie Mistrza jest „piękny umysł” polskiego sportu i mistrz olimpijski w sztafecie mieszanej 4x400 metrów – Kajetan Duszyński.

Jego sportowym marzeniem był start w igrzyskach olimpijskich. Do Tokio leciał więc poniekąd spełniony, a o olimpijskim złocie nawet nie marzył. Jak więc doszło do tego, że wraz ze sztafetą 4x400 metrów nie będąc faworytami stanęli na najwyższym stopniu olimpijskiego podium? I jak złoto w olimpijskim debiucie zmieniło jego życie? Między innymi na te pytania Kajetan Duszyński opowiada w najnowszym odcinku programu Interii i Polsatu Sport.

 

ZOBACZ TAKŻE: Anna Kiełbasińska w szkole latania! Wyzwanie mistrza – odcinek 9


Zdradza też, co było największym wyzwaniem w jego dotychczasowym życiu. I uwaga! Choć jest mistrzem olimpijskim – nie było to wyzwanie sportowe! Choć ma otwarty przewód doktorski z biotechnologii na Politechnice Łódzkiej – nie było to wyzwanie naukowe! Odpowiedź jest zdecydowanie bardziej zaskakująca, szczera i po prostu „życiowa”… A rozmowa to i tak tylko preludium do kulminacyjnej części programu, czyli wyzwania, z którym będzie się musiał zmierzyć i w którym będzie balansował na granicy ryzyka! A ryzyko kocha. Pytanie, czy to wystarczy?!

 


#WyzwanieMistrza z Kajetanem Duszyńskim do zobaczenia w załączonym materiale wideo.

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie