Kobus-Zawojska kontra Hołub-Kowalik: Czy wicemistrzyni olimpijska podoła wyzwaniu rzuconemu przez mistrzynię? Wyzwanie Mistrza – odcinek 11

Inne
Kobus-Zawojska kontra Hołub-Kowalik: Czy wicemistrzyni olimpijska podoła wyzwaniu rzuconemu przez mistrzynię? Wyzwanie Mistrza – odcinek 11
fot.
Agnieszka Kobus-Zawojska

Na pierwszy rzut oka to wulkan pozytywnej energii, tymczasem podczas igrzysk olimpijskich w Tokio, mimo szerokiego uśmiechu na ustach, zmagała się z depresją! Agnieszka Kobus-Zawojska – dwukrotna medalistka olimpijska, mistrzyni świata i Europy w wioślarstwie mierzy się z kolejnym wyzwaniem. Tym razem z „Wyzwaniem Mistrza” rzuconym przez… mistrzynię olimpijską – Małgorzatę Hołub-Kowalik.

Agnieszka Kobus-Zawojska – wicemistrzyni olimpijska z Tokio i brązowa medalistka z Rio w wioślarstwie to zdecydowanie kobieta-rakieta! Poza wyczynowym uprawianiem sportu tańczy w wysokich obcasach, trenuje sporty walki, prowadzi audycje radiowe, uczestniczy w wielu akcjach prozdrowotnych i prosportowych, czy opiekuje się uciekającymi przed wojną Ukraińcami. A to tylko i tak wycinek tego, czym dzieli się z kibicami w swoich mediach społecznościowych.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kajetan Duszyński balansuje na granicy ryzyka! Wyzwanie Mistrza – odcinek 10

 

W roku poolimpijskim postawiła na trening indywidualny, żeby odpocząć. Przede wszystkim psychicznie. Presja, z którą się mierzyła, walka o miejsce w osadzie na igrzyskach i inne czynniki doprowadziły ją do depresji, o której otwarcie mówi w programie Interii i Polsatu Sport. Zdradza też, czego się boi, z czego jest najbardziej dumna i opowiada o swoich sportowych początkach.


Z lekką doza niepewności podchodzi też do czekającego ją w programie wyzwania. A to rzuca jej mistrzyni i wicemistrzyni olimpijska z Tokio w sztafetach 4x400 metrów – Małgorzata Hołub-Kowalik! Czy wicemistrzyni olimpijska sprosta wyzwaniu rzuconemu przez mistrzynię? Odpowiedź w najnowszym odcinku programu - #WyzwanieMistrza.

 

#WyzwanieMistrza z Agnieszką Kobus-Zawojską do zobaczenia w załączonym materiale wideo.

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie