Roberto Santilli oficjalnie nowym trenerem Projektu Warszawa

Siatkówka
Roberto Santilli oficjalnie nowym trenerem Projektu Warszawa
Fot. Projekt Warszawa
Roberto Santilli nowym trenerem Projektu Warszawa.

Roberto Santilli poprowadzi drużynę Projektu Warszawa! Włoski szkoleniowiec znany z pracy w polskich klubach związał się ze stołecznym zespołem dwuletnim kontraktem.

Roberto Santilli nowym trenerem Projektu Warszawa! Włoski szkoleniowiec zastąpił swojego rodaka Andreę Anastasiego, który niedawno rozstał się ze stołecznym zespołem i jest łączony z takimi drużynami jak m.in. PGE Skra Bełchatów.

 

ZOBACZ TAKŻE: Bartosz Kurek zaskoczył swoją żonę! "Mój mąż potrafi w niespodzianki" (ZDJĘCIE)

 

– Można powiedzieć, że wracam do domu. Ludzie wiedzą, że kocham Polskę, ponieważ zawsze cieszyłem się tutaj z kontaktu z zawodnikami, drużyną i kibicami – powiedział trener Santilli komentując nawiązanie współpracy z Projektem.

 

 

Włoski szkoleniowiec współpracował z takimi zespołami jak Jastrzębski Węgiel, Indykpol AZS Olsztyn czy MKS Będzin. Wśród prowadzonych przez niego drużyn znajdziemy również Incheon Korean Air Jumbos, Iskrę Odincowo czy reprezentację Australii oraz reprezentację Włoch juniorów. W ostatnim czasie trenował Ziraat Bankasi Ankara – rywala Projektu w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

 

Zatrudnienie włoskiego trenera oznacza "nowe rozdanie", jak zapowiada w komunikacie klub, wobec czego w najbliższym czasie należy spodziewać się ogłoszenia kolejnych zawodników, którzy dołączą do zespołu. Wcześniej Projekt informował o tym, że w jego składzie pozostaną Igor Grobelny, Dominik Jaglarski, Mateusz Janikowski, Jakub Kowalczyk, Piotr Nowakowski, Damian Wojtaszek oraz kapitan Andrzej Wrona.

Informacja Prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie