Bartłomiej Drągowski coraz bliżej przenosin do Espanyolu

Piłka nożna
Bartłomiej Drągowski coraz bliżej przenosin do Espanyolu
Fot. Cyfrasport
Bartłomiej Drągowski coraz bliżej przenosin do Espanyolu

Coraz więcej wskazuje na to, że Bartłomiej Drągowski opuści Fiorentinę i trafi do Espanyolu. Jak poinformował Fabrizio Romano, polski bramkarz uzgodnił już warunki kontraktu z klubem z Barcelony.

Ponadto Espanyol miał zaproponować Fiorentinie korzystniejszą ofertę niż na początku rozmów. Przypomnijmy, że kontrakt Drągowskiego z "Violą" wygasa 30 czerwca 2023 roku. Dla ekipy z Florencji to ostatnia szansa, by zarobić na Polaku. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Sa Pinto znalazł nową pracę  

 

Początkowo nazwisko Drągowskiego było wymieniane w kontekście jego ewentualnego transferu do Southampton lub Bournemouth. Ostatecznie angielskie kluby zrezygnowały z ubiegania się o dwukrotnego reprezentanta Polski. Wówczas do gry włączył się Espanyol. Ekipa z Barcelony przedstawiła ofertę, która jednak nie był satysfakcjonująca dla władz Fiorentiny. 

 

Jak przekazał Romano, Espanyol postanowił złożyć nową, lepszą propozycję. Poza tym Drągowski miał już uzgodnić warunki kontraktu z 14. drużyną minionego sezonu La Liga. 

 

 

Drągowski odchodzi z Fiorentiny, po tym jak stracił miejsce w składzie na rzecz Pietro Terracciano. W kampanii 2021/2022 polski golkiper zagrał w zaledwie dziewięciu meczach we wszystkich rozgrywkach. 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie