Wimbledon: Maja Chwalińska - Alexandra Ignatik. Relacja i wynik na żywo

W 2. rundzie kwalifikacji do Wimbledonu Maja Chawlińska zagra z Rumunką Alexandrą Ignatik. Która z tenisistek awansuje do finału? Relacja i wynik na żywo meczu Maja Chwalińska - Alexandra Ignatik na Polsatsport.pl.

Polka zaczęła kwalifikacje od starcia z Hiszpanką Alioną Bolsovą Zadoinov, z którą wygrała w trzech setach (6:2, 4:6, 6:4). Chwalińska przed kwalifikacjami do Wimbledonu zagrała na ITF w Ilkey. Niestety, odpadła tam w trzeciej rundzie. Polka przegrała z Amerykanką Katie Volynets w dwóch setach (6:1, 7:5).

Ignatik swoją przygodę w rywalizacji o awans do Wimbledonu rozpoczęła od wygranej ze swoją rodaczką Cristiną Dinu 2:0 (6:3, 6:1). Środowa rywalka Polki przed kwalifikacjami do Wimbledonu zagrała na ITF w Brasov. Rumunka zdołała dotrzeć do półfinału, w którym lepsza okazała się Rosjanka Marina Mielnikowa.

Chwalińska i Ignatik nie zagrały ze sobą ani razu w karierze. Która z tenisistek okaże się lepsza i zbliży się do gry w Wimbledonie?

Relacja i wynik na żywo meczu Maja Chwalińska - Alexandra Ignatik na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 16:30.