Liga Narodów siatkarzy: Włochy - Francja. Transmisja TV i stream online

Reprezentacja Francji

W drugim półfinale Ligi Narodów o awans powalczą Włosi i Francuzi. Kto okaże się lepszy? Transmisja meczu Włochy - Francja w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Turniej finałowy Ligi Narodów rozpoczął się 20 lipca. W środę i czwartek odbyły się cztery mecze ćwierćfinałowe. Piątek był na turnieju dniem wolnym, ale w sobotę siatkarze wrócili na parkiet. W pierwszym półfinale wpadli na siebie Polacy i Amerykanie. W drugim - Włosi i Francuzi.

Włosi i Francuzi mieli także okazję spotkać się w fazie grupowej. Wówczas lepsi okazali się "Trójkolorowi", którzy wygrali 3:0. Tym razem eksperci nie spodziewają się jednak równie łatwego zwycięstwa którejkolwiek ze stron. W ćwierćfinałowym spotkaniu z Japonią Francuzi nie zagrali bowiem szczególnie dobrze. Choć wygrali 3:0, sporo elementów nie funkcjonowało tak, jak powinno. Zespół Francuzów borykał się także z kilkoma kontuzjami.

Włosi ograli z kolei w ćwierćfinale Holenderów. Nie przyszło im to jednak łatwo, bo pierwszy set padł łupem "Pomarańczowych". Później Italia zaczęła prezentować się lepiej i wygrała kolejne trzy sety. Dodatkowym atutem Włochów w półfinale będzie fakt, że są oni gospodarzami turnieju finałowego.

Transmisja meczu Włochy - Francja w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.