Gala Polsat Boxing Promotions 9 w Częstochowie już 2 września! Znamy kartę walk

Sporty walki
Gala Polsat Boxing Promotions 9 w Częstochowie już 2 września! Znamy kartę walk
fot. Polsat Sport

Już za niespełna miesiąc odbędzie się dziewiąta edycja gali Polsat Boxing Promotions. W Hali Polonia w Częstochowie, kibice zobaczą łącznie 10 pojedynków bokserskich. Walką wieczoru będzie pojedynek w kategorii ciężkiej. Marcin Siwy (25-0, 12 KO) skrzyżuje rękawice z doświadczonym Kamilem Sokołowskim (11-26-2, 4 KO).

Dla Siwego będzie to spory sprawdzian. Niepokonany zawodnik z Częstochowy zawalczy z Kamilem Sokołowskim, który mieszka w Wielkiej Brytanii. Siwy w ostatnim pojedynku wypunktował Rydella Bookera (26-5-1, 13 KO). Po tym pojedynku, organizatorzy zapowiadali, że czas na jeszcze większe wyzwania. Takim ma być mający blisko 40 walk na koncie, walczącego w przeszłości z między innymi z ostatnim pogromcą Adama Kownackiego - Alim Erenem Demirezenem. 

 

Drugą walką wieczoru będzie starcie Nikodema Jeżewskiego (21-2-1, 9 KO) z Serge Michelem (13-2, 9 KO). Polak po porażce z Arturem Mannem, wygrał jednogłośnie na punkty z Artursem Gorlovsem, dopisując 21 zawodowe zwycięstwo do swojego rekordu. Michel to reprezentant Niemiec. Swój ostatni pojedynek stoczył w maju, wygrywając z Reinisem Porozovsem jednogłośną decyzją sędziów.

 

Podczas wrześniowego wydarzenia zobaczymy również Konrada Kaczmarkiewicza, Kewina Gibasa oraz Miłosza Grabowskiego. Prócz sześciu walk zawodowych, kibice będą świadkami czterech starć amatorskich. Wszystkie dziesięć pojedynków zostanie pokazanych na sportowej antenie Polsatu. 

 

Karta walk Polsat Boxing Promotions 9:

 

1. Marcin Siwy (25-0,12 KO) - Kamil Sokołowski (11-26-2, 4 KO) - 8 rund

2. Nikodem Jeżewski (21-2-1, 9 KO) - Serge Michel (13-2, 9 KO) - 10 rund

3. Konrad Kaczmarkiewicz (5-1, 1 KO) - Jevgenijs Aleksejevs (13-0, 7 KO) - 8 rund

4. Kewin Gibas (4-0, 3 KO) - Denis Mądry (7-7, 2 KO) - 6 rund

5. Bartłomiej Przybyła (3-0) - Alessandro Fersula (8-2, 1 KO) - 6 rund

6. Miłosz Grabowski (3-0) - TBA - 4 rundy

PW, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie