Powstaje reality show o życiu Nickiego Pedersena! "Czas pokazać życie prywatne"

Żużel
Powstaje reality show o życiu Nickiego Pedersena! "Czas pokazać życie prywatne"
fot. Cyfrasport
Nicki Pedersen będzie bohaterem reality show, ukazującego jego życie prywatne.

Trzykrotny indywidualny żużlowy mistrz świata Duńczyk Nicki Pedersen będzie miał własne reality show, w którym pokazane zostanie jego codzienne życie prywatne z partnerką i trójką dzieci.

"Stacja telewizyjna zaplanowała 10 odcinków, lecz jeżeli uzyskamy oglądalność na odpowiednim poziomie, to nakręcone zostaną kolejne sezony" - powiedział Pedersen dziennikowi "Ekstrabladet".

 

Gazeta oceniła, że znany z temperamentu i wielu przygód na torze i poza nim żużlowiec sprawia, iż nigdy nie można się nudzić i "serial będzie z pewnością przebojem telewizji".

 

ZOBACZ TAKŻE: PGE Ekstraliga. Motor zdecydowanie pokonał Stal

 

Pedersen opisał, że pokazane zostanie jego codzienne życie od podszewki, bez żadnych upiększeń.

 

"Po prostu tak, jak wygląda, na dobre i złe. Pierwsze odcinki zostały już nakręcone w Dubaju, Polsce i Hiszpanii" - przekazał.

 

W reality show występuje cała rodzina żużlowca, czyli partnerka Anna Natascha Oehlin Hoe oraz dzieci Mikkeline, Liva i Mikkel. Jak oceniły media, będzie to odpowiednik serialu o rodzinie Kardashian czy muzyka Black Sabbath Ozziego Osborne'a.

 

Pedersen jest tak popularny w Danii, że proponowano mu uczestnictwo w wielu programach, lecz zawsze odmawiał.

 

"Mam już 45 lat i myślę, że nadszedł czas, aby otworzyć się i pokazać życie prywatne. Proponowano mi udział we wszystkich chyba możliwych programach, oferując po kilkaset tysięcy koron, nawet w duńskiej edycji Tańca z gwiazdami, lecz nie chciałem się wygłupiać" - powiedział żużlowiec.

 

Duńczyk zdobył indywidualne mistrzostwo świata w latach 2003, 2007-08, a drużynowo w 2006, 2008, 2012 i 2014. Obecnie jeździ w barwach duńskiego Holsted i GKM Grudziądz. W polskiej lidze startuje od 1999 roku. Wcześniej robił to też w Wielkiej Brytanii, Szwecji i Rosji.

CM, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie