European League of Football: Panthers Wrocław pokonane przez Sea Devils Hamburg

Panthers Wrocław przegrali na wyjeździe z Sea Devils Hamburg 0:17 w spotkaniu 13. kolejki European League of Football.

W pierwszej kwarcie obie drużyny szły łeb w łeb i ostatecznie żadna z nich nie zdobyła punktu. Od drugiej kwarty jednak coraz lepiej radzili sobie zawodnicy z Hamburga, którzy zdobyli siedem punktów.

W trzeciej kwarcie niemiecka drużyna zapisała na swoim koncie kolejne trzy "oczka", z kolei w czwartej partii ponownie udało im się dołożyć siedem punktów do swojego rezultatu. Wrocławianie nie zdołali zdobyć punktu przez całe spotkanie.

W poprzednim spotkaniu Panthers Wrocław wygrali z Leipzig Kings 41:37 w wyjazdowym spotkaniu 12. kolejki European League of Football. Wrocławska drużyna odwróciła losy spotkania w samej końcówce.

Panthers Wrocław - Sea Devils Hamburg 0:17