Magazyn MLS. Transmisja TV i stream online

Kamil Jóźwiak podczas spotkania ligi MLS

Magazyn Major League Soccer po raz kolejny zachwyci nas dużą ilością bramek i pięknymi akcjami. Co wydarzyło się w ostatnim tygodniu zmagań na amerykańskiej ziemi? Transmisja magazynu MLS w Polsacie Sport Extra, na Polsatsport.pl oraz na Polsat Box Go.

W konferencji zachodniej można powiedzieć o małym kryzysie liderujących Los Angeles FC. Piłkarze prowadzeni przez Stevena Cherundolo po ostatniej porażce 2:1 z San Jose Earthquakes w kolejnym meczu również musieli uznać wyższość rywala. Tym razem za mocny okazał się wicelider z Austin, który pokonał ekipę z miasta aniołów aż 4:1.

Z kolei na wschodzie na czele dalej Philadelphia Union. I to w jakim stylu! Ostatnie dwa mecze klubu z Florydy to zwycięstwa w stosunku 6:0 (odpowiednio z DC United i Colorado Rapids).

Jak radzili sobie Polacy? Polskie trio z Charlotte, czyli Kamil Jóźwiak, Karol Świderski i Jan Sobociński niestety przegrało domowe starcie z Toronto FC 0:2, a dwaj pierwsi panowie wybiegli na murawę w podstawowym składzie gospodarzy. Jarosław Niezgoda dostał od trenera kwadrans w wygranym przez Portland Timbers 2:1 meczu z Seattle Sounders, a powody do zadowolenia mógł mieć także Patryk Klimala, którego New York Red Bulls pokonało 3:1 Inter Miami. Były piłkarz Jagielloni Białystok zagrał 80 minut. Kacper Przybyłko pojawił się na boisku w 60. minucie spotkania pomiędzy Chicago Fire a CF Montreal, ale nie odmienił losów spotkania. "Strażacy" przegrali 0:2.

Transmisja magazynu MLS w Polsacie Sport Extra, na Polsatsport.pl oraz na Polsat Box Go. Początek od godziny 23:00.