ATP w Tokio: Kamil Majchrzak - Nick Kyrgios. Relacja i wynik na żywo

Kamil Majchrzak - Nick Kyrgios to mecz 1/8 finału turnieju ATP w Tokio. Polak nie jest faworytem tego starcia, ale na pewno zrobi wszystko, żeby pokonać bardziej utytułowanego przeciwnika. Relacja i wynik na żywo z meczu Kamil Majchrzak - Nick Kyrgios od 7:00 na Polsatsport.pl.

Polak udanie rozpoczął turniej w stolicy Japonii, gdyż w 86 minut ograł Sho Shimabukuro. Teraz jednak poprzeczka pójdzie znacznie wyżej, gdyż po drugiej stronie stanie charyzmatyczny Australijczyk.

Kyrgios jest w Tokio rozstawiony z numerem "5". W swoim pierwszym spotkaniu pewnie ograł Chuna Hsin Tsenga, oddając mu zaledwie cztery gemy. Mecz trwał 68 minut. Australijczyk z pewnością celuje w zwycięstwo w turnieju, w którym triumfował w 2016 roku. Wtedy po drodze do końcowego triumfu ograł Gillesa Mullera, Gaela Monfilsa oraz Davida Goffina.

Zwycięzca meczu w ćwierćfinale zmierzy się z lepszym z pary Taylor Fritz - Hiroki Moriya.

Relacja i wynik na żywo z meczu Kamil Majchrzak - Nick Kyrgios od 7:00 na Polsatsport.pl.