PlusLiga: Barkom-Każany Lwów - MKS Ślepsk Malow Suwałki. Transmisja TV i stream online

Siatkówka
PlusLiga: Barkom-Każany Lwów - MKS Ślepsk Malow Suwałki. Transmisja TV i stream online
fot. PAP
Barkom-Każany Lwów

Niedzielne granie w PlusLidze rozpocznie mecz, w którym Barkom-Każany Lwów podejmie MKS Ślepsk Malow Suwałki. Czy Ukraińcy odniosą w końcu pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach? Transmisja meczu Barkom-Każany Lwów - MKS Ślepsk Malow Suwałki w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek o godzinie 14:45.

Zespół z Lwowa został przed sezonem dołączony do PlusLigi. Ukraińcy rywalizują na takich samych zasadach, jak inne drużyny z tym tylko zastrzeżeniem, że nie mogą zostać mistrzami Polski i tym samym reprezentować naszego kraju w rozgrywkach europejskich. 

 

ZOBACZ TAKŻE: PlusLiga: Siatkarze Indykpolu AZS wygrali w Zawierciu

 

Na razie, patrząc na dotychczasową formę siatkarzy Barkom-Każany, tytuł i tak im jednak nie grozi. Przegrali oni wszystkie cztery mecz. Ich bilans setów wynosi 4:12. Na początku sezonu ulegli 0:3 Treflowi Gdańsk i Asseco Resovii Rzeszów. W dwóch kolejnych starciach doprowadzili już do tie-breaków, ale ostatecznie musieli uznać wyższość Projektu Warszawa i GKS-u Katowice. 

 

MKS Ślepsk Malow Suwałki gra z kolei w kratkę. Po porażce przychodzi zwycięstwo i odwrotnie. Bilans czterech meczów to dwie przegrane i dwie wygrane. 

 

Transmisja meczu Barkom-Każany Lwów - MKS Ślepsk Malow Suwałki w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek o godzinie 14:45.

JŻ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie