Wiemy, co ze zdrowiem Michała Skórasia

Piłka nożna

Michał Skóraś ostatnio musiał opuścić boisko w meczu z Jagiellonią Białystok. Wiele osób zastanawiało się, czy zawodnik Lecha Poznań pojedzie na mistrzostwa świata. Klub ze stolicy Wielkopolski podał informacje, dotyczące stanu zdrowia Polaka.

W sobotnie popołudnie "Kolejorz" grał na wyjeździe z Jagiellonią Białystok. Skóraś w 57. minucie musiał opuścić murawę z powodu urazu. Jego miejsce na boisku zajął Filip Marchwiński. W mediach zastanawiano się, czy młody zawodnik będzie w stanie pojechać na zbliżające się mistrzostwa świata.

 

ZOBACZ TAKŻE: "Ciężka dola Czesława Michniewicza"

 

Warto bowiem przypomnieć, że Skóraś został wybrany przez Czesława Michniewicza do kadry piłkarskiej reprezentacji Polski, która poleci do Kataru, by zagrać w tegorocznym mundialu. Gdyby 22-latek nabawił się kontuzji w meczu z Jagiellonią, prawdopodobnie nie mógłby wystąpić z orłem na piersi.

 

Mimo to sytuację uspokoił post, opublikowany na oficjalnym koncie Lecha Poznań na Twitterze.

 

"Michał zdrowy i gotowy na wyjazd na Mistrzostwa Świata" - można przeczytać. 

 

 

Biało-Czerwoni swoje zmagania podczas mundialu rozpoczną 22 listopada 2022 roku. Zmierzą się wtedy z Meksykiem. Podczas fazy grupowej największej piłkarskiej imprezy naprzeciwko podopiecznych Michniewicza staną również drużyny narodowe Arabii Saudyjskiej oraz Argentyny.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie