Iga Świątek: Mam nadzieję, że Robert Lewandowski też ma do tego dystans

Tenis
Iga Świątek: Mam nadzieję, że Robert Lewandowski też ma do tego dystans
fot. Polsat Sport
Iga Świątek zabrała głos po znalezieniu się na liście 25 sportowców nominowanych do wygrania 88. Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca 2022 roku.

- Mam nadzieję, że Robert też ma do tego dystans. Memy są zabawne i urozmaicają życie - powiedziała Iga Świątek. Liderka rankingu WTA zabrała głos po znalezieniu się na liście 25 sportowców nominowanych do wygrania 88. Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca 2022 roku.

Najpierw polska tenisistka powiedziała, nad czym się skupia, przed startem zbliżającego się sezonu. 

 

- Nie jestem dobra, jeżeli chodzi o analizę i planowanie. Zostawiam to trenerom. Cieszę się, że mam zespół, któremu bardzo ufam i wiem, że będziemy dobrze pracować. Jestem w dobrych rękach, jeżeli chodzi o trenera Tomasza Wiktorowskiego. Jego celem zawsze było, żeby urozmaicić moją grę. Myślę, że będziemy dużo pracować nad wolejem, który poprawił się w tym sezonie, ale jest jeszcze dużo do zrobienia. Szczerze mówiąc, zawsze jest sporo do poprawy, nawet kiedy jest się pierwszą na świecie. Jestem podekscytowana - powiedziała. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Bartosz Kurek: Czekam w napięciu na to wydarzenie

 

Świątek wypowiedziała się na temat znalezienia się na liście 25 sportowców nominowanych do wygrania 88. Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca 2022 roku. Pierwsza rakieta świata ma nadzieję, że w tym roku sięgnie po zwycięstwo.

 

- Wiem, że mamy w Polsce wielu wspaniałych sportowców. Myślę, że w tym roku mam prawdopodobnie bardzo dobrą szansę, żeby wygrać. Mam nadzieję, że głosowanie pójdzie w tę stronę. Nie mam na to jednak wpływu. Postaram się tego zbytnio nie analizować, tylko cieszyć się, że znalazłam się w tym gronie - stwierdziła.

 

Pochodząca z Raszyna zawodniczka zabrała głos w sprawie memów, które pojawiają się przy okazji Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca. Zazwyczaj dotyczą one Świątek i Roberta Lewandowskiego.

 

- Mam do tego wszystkiego dystans. Myślę, że bez tego byłoby trudno. Mam nadzieję, że Robert też ma do tego dystans. Memy są zabawne i urozmaicają życie. Mam nadzieję, że zawsze będzie jakaś granica i że będą one eleganckie - zaapelowała do kibiców tenisistka.

 

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie