Serie A1: Sir Safety Susa Perugia - Itas Trentino. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Czas na wielki hit ligi włoskiej. Lider tabeli Sir Safety Susa Perugia zmierzy się w nim z wiceliderem z Trentino. Czy drużyna Kamila Semeniuka i Wilfredo Leona powiększy przewagę nad resztą stawki? Relacja na żywo i wynik meczu Sir Safety Susa Perugia - Itas Trentino na Polsatsport.pl.

Początek sezonu w wykonaniu Perugii był znakomity. Podopieczni Andrei Anastasiego jak dotąd nie przegrali meczu i pozostają jedyną niepokonaną drużyną w rozgrywkach. W siedmiu spotkaniach stracili zaledwie cztery sety.

 

ZOBACZ TAKŻE: PlusLiga: ZAKSA uczciła święto swoich kibiców

 

W niedzielę w meczu ósmej kolejki po drugiej stronie siatki stanie jednak aktualnie najgroźniejszy rywal, ekipa Trentino. W składzie zespołu Angelo Lorenzettiego nie brakuje wybitnych postaci, jak Srecko Lisinac, Marko Podrascanin, Alessandro Michieletto, Daniele Lavia i zachwycający formą mimo wieku Matej Kazijski.

 

Bilans spotkań drużyny z Trydentu jest jednak znacznie mniej imponujący. Wygrali pięć z ośmiu spotkań i tracą do Perugii pięć punktów. Czy zdołają zmniejszyć dystans do lidera, a może Perugia powiększy swoją przewagę?

 

Relacja na żywo i wynik meczu Sir Safety Susa Perugia - Itas Trentino od godziny 16:30 na Polsatsport.pl.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie