Polska - Meksyk. Anna Lewandowska kibicuje reprezentacji Polski (ZDJĘCIA)

Piłka nożna

Anna Lewandowska pojawiła się ze swoją szwagierką na trybunach katarskiego stadionu podczas meczu Polska - Meksyk. Spotkanie w pierwszym składzie rozpoczął jej mąż i kapitan polskiej reprezentacji - Robert Lewandowski. Biało-Czerwoni bezbramkowo zremisowali w inauguracyjnym spotkaniu mistrzostw świata w Katarze.

Reprezentacja Polski rozpoczęła swoje zmagania podczas mistrzostw świata w Katarze. Biało-Czerwoni prowadzeni przez selekcjonera Czesława Michniewicza występują w grupie z Meksykiem, Argentyną i Arabią Saudyjską. W swoim inauguracyjnym występie w grupie C bezbramkowo zremisowali z Meksykiem. To dziewiąty mundial Biało-Czerwonych w historii. Jedną z gwiazd polskiej kadry jest jej kapitan - Robert Lewandowski, dla którego inauguracyjny mecz w Katarze jest niezwykle ważnym wydarzeniem.


Podczas tak ważnego wydarzenia na trybunach katarskiego stadionu nie mogło zabraknąć najbliższych polskiego piłkarza. Jedną z takich osób jest niewątpliwie jego żona - Anna Lewandowska, która zawitała na stadion i osobiście wspiera swojego męża z trybun.

 

Na trybunach pojawiła się również siostra jednego z najlepszych napastników na świecie - Milena Lewandowska-Miros.

 

ZOBACZ TAKŻE: Co dalej z PGE Narodowym? Wiadomo, kiedy zostanie dostarczony bypass


Bilans bezpośrednich meczów Polski z Meksykiem, dotychczas dziewięciu, jest wyrównany. Oba zespoły wygrały po trzy razy, a trzykrotnie padł remis. Bramki: 9-13 na niekorzyść biało-czerwonych. Ostatnim meczem przed tym turniejem była towarzyska potyczka w listopadzie 2017 roku w Gdańsku, którą "El Tri" wygrali 1:0 po golu wspomnianego Raula Jimeneza. Tym razem padł bezbramkowy remis.

 

Zobacz galerię ze zdjęciami Anny Lewandowskiej ze stadionu w Katarze

 

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie