PlusLiga: Barkom-Każany Lwów - Indykpol AZS Olsztyn. Transmisja TV i stream online

Barkom-Każany Lwów i Indykpol AZS Olsztyn zmierzą się w spotkaniu 11. kolejki siatkarskiej PlusLigi. Oba zespoły znajdują się w dolnej połowie tabeli i pilnie potrzebują punktów. Transmisja meczu Barkom-Każany Lwów - Indykpol AZS Olsztyn w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Po nieudanym początku sezonu i sześciu porażkach z rzędu beniaminek ze Lwowa wygrał dwa mecze (z PGE Skrą Bełchatów i Cerrad Enea Czarnymi Radom). Później jednak przyszły dwie porażki. Najpierw lwowianie po tie-breaku musieli uznać wyższość ZAKSY, a następnie do zera przegrali z prowadzącym w tabeli Jastrzębskim Węglem.

Z kolei ekipa z Olsztyna przegrała cztery ostatnie mecze. W 10. kolejce podopieczni Javiera Webera zmierzyli się u siebie z Projektem Warszawa. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny ze Stolicy w trzech setach. W starciu z ukraińskim zespołem siatkarze Indykpolu AZS będą chcieli wrócić na zwycięskie tory. Przypomnijmy, że po raz ostatni z wygranej w lidze cieszyli się 29 października.

Czy Barkom-Każany Lwów zapiszą na swoim koncie trzecie zwycięstwo w PlusLidze? Czy może AZS przełamie złą serię i wygra po raz piąty w tym sezonie?

Transmisja meczu Barkom-Każany Lwów - Indykpol AZS Olsztyn w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek o 18:30.