PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Relacja i wynik na żywo

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zmierzą się z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w meczu 12. kolejki PlusLigi. Faworytem spotkania są mistrzowie Polski, którzy wygrali cztery ostatnie spotkania. Czy potwierdzą to na parkiecie? Relacja i wynik na żywo z meczu PGE Skra Bełchatów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle na Polsatsport.pl.

Bełchatowianie w obecnym sezonie grają w kratkę. Wygrali pięć meczów, a sześć padły łupem przeciwników. Z 18 punktami ekipa Joela Banksa zajmuje ósmą lokatę w tabeli. W ostatniej kolejce PGE Skra pokonała Cerrad Enea Czarnych Radom 3:0.

Z kolei mistrzowie Polski mają na koncie osiem zwycięstw i trzy porażki. To daje mi czwartą pozycję w tabeli PlusLigi. Przed trzema dniami kędzierzynianie wygrali w trzech setach z Cuprum Lubin. W sobotni wieczór rywal wydaje się silniejszy.

W poprzednim sezonie PGE Skra i Grupa Azoty ZAKSA miały okazje dwukrotnie ze sobą zagrać. W Bełchatowie lepsi okazali się mistrzowie Polski, z kolei w Kędzierzynie-Koźlu to bełchatowianie wygrali w czterech setach. Jak będzie tym razem?

Transmisja z meczu PGE Skra Bełchatów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 14:45.