Czy selekcjoner reprezentacji Niemiec zostanie zwolniony? Zapadła decyzja

Piłka nożna
Czy selekcjoner reprezentacji Niemiec zostanie zwolniony? Zapadła decyzja
fot. PAP/EPA
Czy Hansi Flick zostanie zwolniony?

Od czasu odpadnięcia reprezentacji Niemiec z tegorocznego mundialu w mediach pojawiały się doniesienia na temat możliwego zwolnienia Hansiego Flicka. Wszelkie wątpliwości rozwiał włoski dziennikarz Fabrizio Romano.

Piłkarska reprezentacja Niemiec niespodziewanie pożegnała się z turniejem w Katarze w fazie grupowej. Nasi zachodni sąsiedzi zajęli trzecie miejsce w grupie E. Gorsza od nich okazała się tylko drużyna z Kostaryki. Natomiast nad Niemcami w tabeli grupy uplasowały się drużyny narodowe Japonii i Hiszpanii. 

 

ZOBACZ TAKŻE: MŚ 2022: Urządzali "polowania" na członków sztabu. Zabawa mogła skończyć się tragedią

 

Od tego czasu zastanawiano się, czy Hansi Flick pozostanie selekcjonerem niemieckiej reprezentacji. Teraz na ten temat wypowiedział się Fabrizio Romano. Włoski dziennikarz na swoich mediach społecznościowych rozwiał wszelkie wątpliwości. 

 

"Oficjalnie: Hansi Flick pozostanie selekcjonerem reprezentacji Niemiec. Nie straci pracy. Kolejna misja to mistrzostwa Europy w 2024 roku" - napisał Romano.

 

Flick rozpoczął swoją współpracę z drużyną narodową na początku sierpnia 2021 roku. Do tej pory prowadził niemiecką reprezentację w 19 spotkaniach. 12 z nich zakończyło się zwycięstwami. Sześć razy podopieczni Flicka remisowali, natomiast w dwóch starciach musieli uznać wyższość przeciwników.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie