MŚ 2022: Urządzali "polowania" na członków sztabu. Zabawa mogła skończyć się tragedią

Piłka nożna
MŚ 2022: Urządzali "polowania" na członków sztabu. Zabawa mogła skończyć się tragedią
Fot. PAP
Reprezentanci Serbii nie popisali się ani na boisku, ani poza nim

Goran Zuvić, fizjoterapeuta piłkarskiej reprezentacji Serbii, trafił do szpitala w Katarze, gdzie musiał przejść natychmiastową operację. Wszystko przez wymyśloną przez zawodników zabawę...

Po pierwszym meczu fazy grupowej mundialu, przegranym przez Serbów z Brazylią 0:2, zawodnicy dla rozluźnienia atmosfery urządzali "polowania" na członków sztabu i... wrzucali ich do hotelowego basenu. W jednym przypadku niewinny z pozoru żart mógł zakończyć się tragedią.

 

ZOBACZ TAKŻE: MŚ 2022: Seksafera w reprezentacji? Szokujące doniesienia z szatni

 

Piłkarze "Orłów" w pewnym momencie upatrzyli sobie Gorana Zuvicia, jednego z bardziej doświadczonych serbskich fizjoterapeutów, pracującego od 25 lat w Crvenej zveździe. Ten w ostatniej chwili zorientował się, co zamierzają zrobić zawodnicy i próbował wyrwać się im, by odłożyć telefon, na którym coś akurat sprawdzał.

 

Zuvić, szarpiąc się z zawodnikami, potknął się o torbę medyczną i upadł, doznając poważnej kontuzji.

 

- Fizjoterapeuta kadry został przewieziony do szpitala w Dosze, gdzie musiał przejść pilną operację złamanego biodra. Na szczęście skończyło się tylko na tym, gdyż niewiele brakowało, by uderzył w coś głową - podaje serbski "Telegraf".

 

Podopieczni trenera Dragana Stojkovicia zajęli ostatnie miejsce w grupie G i pożegnali się z mistrzostwami. Po porażce z Brazylią "Orły" zremisowały 3:3 z Kamerunem i uległy 2:3 Szwajcarii.

RI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie